top of page

Kauba tarnimine

Kaupa tarnitakse vastavalt tarnevalikule. Tellimust asutakse täitma peale tasumist.
 

Kaupleja ei oma kõiki tellitavaid tooteid ning ta tellib need pärast tarbijapoolset tellimuse esitamist tarnijate ladudest, mis võivad asuda ka Eestist väljaspool. Tarbijalt ei võeta ettemaksu enne, kui kaupleja on tuvastanud, et toote tarnimine tarbijale on võimalik.

Kaupa tarnitakse SMARTPOSTI Või DPD kullergiga olenevalt kliendi valikust.

Tagastus ja hooldus

Tarbijal (Eraisikul) on õigus 14 päeva jooksul alates kauba kättetoimetamise päevast taganeda ostu-müügi lepingust, kaup tagastada ja saada tasutud raha tagasi kui kaup on ostetud kasutades elektroonilisi sidekanaleid, kui kaup on kättetoimetatud postiga või kulleriga ja kasutamata, samuti taganeda järelmaksulepingust (kui kaup on ostetud järelmaksuga). Ostetud kaup tuleb tagastada 14 päeva jooksul.

Tellimusest taganemise korral, tagastatakse Teile ostu eest tasutud summa (koos transpordimaksumusega) Teie pangakontole esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul arvates tellimusest taganemise kohta teate saamisest.

Juhul kui kaupa ei ole saada, siis tagastatakse tarbijale raha mõistliku aja jooksul 2-3 TP päeva jooksul

Tagastatavalt rahalt tasutaks tarbijatele lepingust või seadusest tulenevat viivist alates päevast, mil raha jõudis kauplejani.

Ostetud kaupa ei saa tagastada, kui tellitud kaup on valmistatud tarbija isiklikke vajadusi arvestades või tarbija esitatud tingimuste kohaselt. Tagastada ei saa ka audio- ja videosalvestisi (videod, CD-d jne) või arvutitarkvara, mille ümbris on avatud, või mis on allalaetud interneti leheküljelt ning tagastada ei saa seadmeid, mis on aktiveeritud

Erikonfiguratsiooniga arvuteid, mis on valmistatud tarbija soovitud erikonfiguratsiooni alusel, ei saa tagastada.

Klient kannab toote tagastamisega seotud kulutused.

Palume tootepakendit avada ettevaatlikult seda kahjustamata. Kui seda ei saa lõhkumata, rikkumata avada, ei vastuta te rikutud pakendi eest.

Taganemisõigus ei kohaldu, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele. Kui kaup on ostetud kampaania korras, kus kaubale on lisatud veel mõni toode, peab ostja tagastama kogu komplekti.

Hooldusvormile saab siit: VORM
 

bottom of page